Zdravý životný štýlBiopotraviny-základ zdravia

Konopná kúpeľ

Publikované 08.02.2017 v 16:16 v kategórii PRÍPRAVKY DO KÚPEĽA, prečítané: 50x

Konopná kúpeľ - SPA edícia 250 ml Carun je obohatená o pohánku a obsahuje extrakty z celých rastlín konope, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami nielen na pokožku, ale aj na bolesti pohybového ústrojenstva.
Konopná kúpeľ bola vyvinutá spoločnosťou Carun pre 1. Konopné kúpele v strednej Európe, ktoré sa nachádzajú na Šumave, v meste Volary. Pre veľký úspech sa kúpeľ začala predávať aj pre domáce použitie. Je vhodná aj pre hydromasážne, perličkové a kúpeľné vane, neobsahuje olej a môžu ju používať aj deti, tehotné a dojčiace ženy.

Konopná kúpeľ je obohatená o pohánku a obsahuje extrakty z celých rastlín konope, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami nielen na pokožku, ale aj na bolesti pohybového ústrojenstva. V Konopných kúpeľoch vo Volaroch sa práve táto kúpeľ užíva pri ekzémoch, lupienke, kožných alergiách, pri regenerácii a upokojenie pokožky a zmiernenie svrbenia, pri bolestiach kĺbov, svalov, šliach, ale aj pri fyzickej a psychickej vyčerpanosti alebo pri strese.

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča dodržiavať dávkovanie, takže balenie zodpovedá dvom konopným kúpeľným procedúram. Pri kožných a bolestivých ochoreniach je vhodné aplikovať aj ďalšie produkty Carun, napríklad vmasírovať telový a pleťový konopný olej, alebo použiť prvý zdravotnícky prostriedok z konope - univerzálnu konopnú masť.

Použitie:Pred použitím pretrepte a potom 125 ml pridajte pri napúšťaní teplého kúpeľa s objemom 80 - 100 l, ktorý má mať teplotu približne od 37 do 40 ° C. V kúpeli relaxujte 15-20 minút, deti 5-10 minút. Po kúpeli osušte kožu ľahkým prikladaním uteráka alebo zotrvajte v teplom zábale 10 - 15 minút.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?